*Tose*Balkanski*Andjeo*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Tose*Balkanski*Andjeo*

*Forum*Posvecen*Balkanskom*Andjelu*
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zdravo svima

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
zero




Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.10.2008

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:42 pm

caos svima, ja sam nemanja, iz srbije sam.
tose je moj veliki idol, rado pevam njegove pesme, ovih dana sam u fazonu tajno moja.

p.s. bruka je sto ste ovako nasarali forum ovim svetlim bojama, ipak tom coveku treba da se oda pocast nekim tamnijim bojama!
Nazad na vrh Ići dole
ana94
Admin
ana94


Broj poruka : 40
Datum upisa : 30.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Nova Varos

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 9:29 am

hvala na kritici,ali mi ovde smatramo da je Tose jos uvek ziv u nasim srcima(bolje da govorim u svoje ime)ja smatram da je tako.....iskreno pa ni boje nisu toliko sad nesto svetle...al ako bas insistiras na tome mozemo da promenimo,al u dogovoru sa ostalim clanovima....

zelim ti ugodan boravak na ovom forumu posvecenom *BALKANSKOM* *ANDLJELU* TOSETU!
Nazad na vrh Ići dole
~*kristina*~
Admin
~*kristina*~


Broj poruka : 486
Datum upisa : 18.07.2008
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjeom

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 12:05 am

pre svega...dobro dosao na forum...zatim...slazem se sa anom u vezi izgleda foruma...naravno,ako vam se ne dopada promenicu ga,nije problem...
Nazad na vrh Ići dole
https://toseparasiempre.serbianforum.info
Vlada!!!
Admin
Vlada!!!


Broj poruka : 86
Datum upisa : 25.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 12:11 am

Wlcm....Izgled je cool,ne treba da se menja---..!
Nazad na vrh Ići dole
zero




Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.10.2008

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimePon Nov 10, 2008 3:58 pm

hvala svima na dobrodoslici... ja sam bio ogorcen tih dana kad sam dosao na forum... pa zbog toga sam tako rekao...
tose je bio pod ruku sa mojim idolom cavicem, ali... meni je mnogo zao, nemogu da verujem da toseta vise nema...
Nazad na vrh Ići dole
TOSE-ZAUVEK U MOM SRCU

TOSE-ZAUVEK U MOM SRCU


Broj poruka : 30
Datum upisa : 15.10.2008

Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 2:54 pm

dobrodosao... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zdravo svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zdravo svima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozz Svima
» pozzzzzz svima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Tose*Balkanski*Andjeo* :: *Dobro*Dosli* :: *Predstavite*Se*-
Skoči na: