*Tose*Balkanski*Andjeo*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Tose*Balkanski*Andjeo*

*Forum*Posvecen*Balkanskom*Andjelu*
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 *Komentari*Na*Pravila*

Ići dole 
+2
Vlada!!!
~*kristina*~
6 posters
AutorPoruka
~*kristina*~
Admin
~*kristina*~


Broj poruka : 486
Datum upisa : 18.07.2008
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjeom

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimePet Jul 18, 2008 9:56 pm

pa kako vam izgledaju pravila???
Nazad na vrh Ići dole
https://toseparasiempre.serbianforum.info
Vlada!!!
Admin
Vlada!!!


Broj poruka : 86
Datum upisa : 25.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimePet Jul 25, 2008 12:41 am

Ok su normalna.Kao na svakom forumu:pozz Kristina flower
Nazad na vrh Ići dole
~*kristina*~
Admin
~*kristina*~


Broj poruka : 486
Datum upisa : 18.07.2008
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjeom

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:19 am

thx...pozzz i tebi...besos lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://toseparasiempre.serbianforum.info
Vlada!!!
Admin
Vlada!!!


Broj poruka : 86
Datum upisa : 25.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimePet Jul 25, 2008 12:23 pm

de nada flower
Nazad na vrh Ići dole
Anahi

Anahi


Broj poruka : 14
Datum upisa : 09.09.2008

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 4:18 pm

extra su
Nazad na vrh Ići dole
~*kristina*~
Admin
~*kristina*~


Broj poruka : 486
Datum upisa : 18.07.2008
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjeom

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 5:02 pm

hvala ti...
Nazad na vrh Ići dole
https://toseparasiempre.serbianforum.info
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj poruka : 20
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 28
Lokacija : ♥Toshe wrati se...Trebash nam!♥

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 2:23 pm

Extra su prawila!
Slazem se sa njima!
Ali bih ja josh dodala prawilo da nema wredjanja Tosheta...
Nazad na vrh Ići dole
http://buntownici.forumotion.com
~*kristina*~
Admin
~*kristina*~


Broj poruka : 486
Datum upisa : 18.07.2008
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjeom

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 6:06 pm

pa kiki,to se podrazumeva...nema potreba da to pisem...ovde su samo njegovi fanovi koji ga vole i koji ga nikada nece zaboraviti...svako ko bude rekao nesto ruzno o njemu (a verujem da takvih nema) ce odmah biti banovan sa foruma!
Nazad na vrh Ići dole
https://toseparasiempre.serbianforum.info
zero




Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.10.2008

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:46 pm

ja se ne slazem sa pravilom pisanje bilo kakvim slovima! to nije u redu, jer ako neko pise u capslock modu znaci da se dernja... a to je glupo i zabranjeno na skoro svim forumima... u pravilima imate dosta propusta ali ok...
ako je ovo tema za poboljsanje itd, ja bih da kazem i da tema mora da se promeni, stave tamne boje, u znak postovanja prema njegovoj porodici! i da se ove glavne slike smanje.
Nazad na vrh Ići dole
ana94
Admin
ana94


Broj poruka : 40
Datum upisa : 30.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Nova Varos

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:39 pm

au ti si bas resio da nas skroz iskritikujes.al nemoj da me shvatis pogresno,ja mislim da je to odlicno,jer kad su svi zadovoljni i kad je svima sve super znaci da nesto nije uredu.......hvala,potudicemo se da ispunimo neke od tvojih "zelja".a sta bi ti naprimer promenio u pravilima?
Nazad na vrh Ići dole
ana94
Admin
ana94


Broj poruka : 40
Datum upisa : 30.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Nova Varos

*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: rebelde   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 11:55 pm

ja iskreno mislim da bi jedno od pravila trebalo biti,da je ustvari ovde glavna rec TOSE!!!!!nekako mi se cini da je ovo vise forum o "rebelde"......
ne zelim da me pogresno shvatite,ja ne pratim tu seriju,al znam da mnogi moji vrsnjaci pomno prate,i ja nemam nista ni protiv te serije niti protiv onih koji to gledaju,svako ima pravo na svoj licni izbor...
Al mislim da je ovo ipak forum o Tosetu,imam utisak kao da se ovde u sustini najmanje o njemu prica...opet Vas molim da me ne shvatite pogresno..


Uredu je da Vas avatar bude slika nekog lika iz te serije,ali mislim da nije potrebno da imate potpis sa velikom slikom nekog od glumaca,pre svega zato sto neki onda i ne mogu da otvore tu stranicu..
uostalom otvorite neku posebnu temu pa tamo postavljajte slike,komentare i ostalo,al mislim da imate i poseban forum o njima pa izvolite....ne bih da nista zabranjujem il nesto slicno...znam da mnogima ovaj moj komentar nece odgovarati.....ali sta da radim,ja to mislim...

Da jos nesto,htela bih da apelujem na one koji su se vec registrovali na ovaj forum i na one koji se ubuduce budu regovali....
ako zelite da dnevno posvetite neko vreme ovom forumu registrujte se,ali neki se registruju samo onako..nemaju ni jedan jedini post...
ovaj forum moze zaziveti samo ako mi to zelimo....ali treba nam i Vasa podrska....

Nadam se nisam nikoga uvredila,povredila.......ukoliko smatrate da jesam slobodno recite.......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*Komentari*Na*Pravila* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Komentari*Na*Pravila*   *Komentari*Na*Pravila* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*Komentari*Na*Pravila*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRAVILA?????????!!!!!!!!!!
» *Pravila*Foruma*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Tose*Balkanski*Andjeo* :: *Dobro*Dosli* :: *Pravila*-
Skoči na: